Çarşamba Günün maçları, Şampiyonlar ligi.

 

Dortmund – Monaco

 

Günün maçlarında İki harika takım karşı karşıya geliyor.Kendi liglerinde fırtına gibi estiren iki güzel takım daha önce karşılaşmadıkları için ilk kez şampiyonlar liginde karşı karşıya gelecekler. Her iki sininde ligdeki performansları oldukça iyi. Yalnız Monaco’ya pek güvenemiyor çünkü oynadığında 1 veriyorsun 0 bitiyor, üst veriyorsun gol bile atmıyor. Dortmund ise atıyor ve yiyor. Her iki takımın performansına baktığımızda eşit seviyede görüyoruz, havanın kapalı olması her iki takımı etkiler mi bilinmiyor. Yalnız, Borussia Dortmund (5 Sakat, 0 Cezalı) Monaco (3 Sakat, 1 Cezalı) oyuncuları var. Bu durumda belirli birşeyler demek zor, ama her iki takımda gol yollarını kullanana biliyor, bu nedenle taraf bahsi yerine  0,5 üst oynamak mantıklıdır.

 

Atletico Madrid – Leicester

 

Daha önce Şampiyonlar liginde görmeye alışmadığımız bir takım Liecester. Şampiyonlar ligine nasıl katılmış halen çözmüş değilim, ligdeki puan sıralamasında 11’de iken  katılması biraz tuaf olmuş. İki takımında performansları farklı,  Liecester’in performansı kötü değil ama idare eder seviyesinde. Atletico’nun performansını söylemiyorum zaten biliyorsunuz ama bu maçta sakat oyuncuları olduğu için orta’da geçebilir düşüncesindeyim.

Atletico Madrid (5 Sakat, 0 Cezalı) Leicester City (4 Sakat, 0 Cezalı) oyuncuları varken gol yollarını nasıl kullanacaklar merak ediyorum. Gerçi Atletico’nun 1 forveti yok. Sanırım zorlamadan geçecektir Atletico ve sonuç olarak 1 vermemiz mantıklıdır ama dikkatli olmakta gerekir.

 

Bayern – Real Madrid

 

Her iki takımı biliyor ve oyunlarını tahmin ediyorsunuz. Ama benim merak ettiğim böyle takımlara özellikle Real’e  3.50 oran? bu işin içinde vardır bir şeyler, üstelik Bayern Münih (4 Sakat, 0 Cezalı) Real Madrid (2 Sakat, 0 Cezalı) varken. Biraz düşündürücü değil mi. Şimdi her iki takımında performanslarına baktığımızda  En üst harika seviyede. Daha önceki karşılaşmalarında  Real Madrid’in sürekli galip geldiğini görüyoruz. Her iki takımında ligde yenilgisi hemen hemen yok. Beraberlikleri eşit durumda. Ama Bayern’deki  Thomas Müller’in sakat olması biraz farklı sonuç doğurabilir. Real Madrid de tak takım çıkacaktır düşüncesindeyim. Son anda ne kadar değişir bilemem ama, bu maçı Bayern’e bırakmayacaklardır. ilk yarı 0,5 üst oynanabilir. Ama delilik yapacaksınız 2/X oynanabilir. Çünkü bu skorun kokusu var 🙂  yani bir şeyler olacak gibi.

4 Comments

Add a Comment
  1. teşekkür ediyorum verdiğiniz tahminlere oynadım 😉 ve kazancım arttı 🙂 acayip bir şekilde takipcinizim artık

  2. Tahmin için teşekkürler, bende 0,5 üst oynadım Real maçına ama ilk yarı oynadım 🙂 oda geldi zaten ilk yarıdan sonra, var diye kasa girdim 🙂 ve şuan kardayım 😉 teşekkürler.

  3. ben bu maçın halen şokundayım, ilk yarı iyi bastırdı Bayern hatta golleri bile güzeldi ama, kırmızı karttan sonra olan oldu, arkadaş doğru düzgün oynamıyormusunuz sürekli sert topa girmeler belliydi zaten, real güzel aldı bazı gollerini saymadılar ama yinede zevkli maçtı

  4. aslında güzel maçtı, ilk yarıları çekişmeli geçti, ve karşılıklı goller ile süslendi. Şahsen ronaldo gol atara oynamak vardı diye dün aklımdan geçti, zaten kalitesini konuşturdu real madrid. Diyecek birşey yok Tebrik ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

maclarburda © 2017 Frontier Theme