Cuma Günün Maçları, ALMANYA BUNDESLIGA 2 Ligi

Almanya Bundesliga 2. Ligi 2016/2017 Sezonu – 31. Haftasında, iki harika takım karşı karşıya gelmektedir. Daha önceki karşı karşıya geldikleri maçların tümünde, karşılıklı gollü ama, bir iki tane maçlar dışında diğer maçları 1,5 üstü gol bitmiş. Oynadıkların maçların %70’i berabere bitmiş. Maç istatistiklerine bakılacak olursa,  Bochum ligde pek de başarılı bir şekilde ilerlememiş, hani 4 ayda sadece, 4 galibiyeti var ve son oynadıkları 5 maçta 1 galibiyeti var. Buna nazaran, Dresden az bir şeyde olsa performans bakımından biraz daha iyi. Kendi sahasında kolay kolay yenilmeyen ve galibiyete yakın bir takım gibi gözükse de, Bochum defans olarak Almanya 2. ligi iyilerinden. Lig sıralamasına bakıldığında Dresden, 5nci. Bochum ise, 10ncu sırada yer almakta. Önceki maçlarda olduğu gibi bu maçta da pek fazla gol olmaz düşüncesindeyim. ilk yarı 0 oynamak mantıklı gelse de dikkatli olmakta fayda var, ilk yarı 2,5 alt oynamak daha mantıklıdır.

 

St Pauli – Heidenheim

 

Her iki takım içinde ligin bitmesine yakın karşı karşıya gelmeleri güzel. Şimdi aslında bu iki takım kendi evlerinde gayet güçlüler ve gol yollarını oldukça iyi kullanabilen bir takımdır. Pauli’nin sakat oyuncularının olmaması ve FC Heidenheim (4 Sakat, 1 Cezalı) oyuncusunun olması birşeyleri değiştire bilecek mi. Hava zaten az bir şey yağmurlu olması bekleniyor. Bu iki takım daha önce karşı karşıya geldikleri maçlarda, Pauli 1 kere galibiyet elde etmiş, hep mağlubiyet almış tabi bu bugün son bulabilir.  Heidenheim sakat oyuncuları, önemli oyuncuları. Defansa  kapanıp gol yememek için çaba göstericeklerdir. Oynadıkları son maçlarda, Pauli kendi sahasında iyi Son 3 maçta 3 galibiyet, Heidenheim ise son 3 maçta, 2 beraberlik 1 galibiyet. St. Pauli kendi sahasında biraz zorlanacaktır, ama Galibiyete yakın taraf 😉 ilk yarı Heidenheim sıkı dayanacaktır, ilk yarı 0 oynanır.

 

 

Union Berlin – Sandhausen

Her iki takım arasında, puan farkı 16 sayı fark var. Union berlin performansı ve oyuncularının performansları açısından gayet iyi ve sağlam bir takım. Union Berlin (2 Sakat, 0 Cezalı) Sandhausen (4 Sakat, 2 Cezalı) oyuncularının olmasıda önemli her iki takım için. Karşılıklı oynandığı maçlarda sürekli 0,5 üstü gol atılmış. Union berlin Karşı karşıya oynadıkları maçlarda, son 2008 yılından itibaren  5 kere karşılaşmışlar, 4 galibiyet elde etmiş, birinde beraberlik ile bitmiş. Sandhausen ise, 2009 dan bu yana, 3 kere galip gelmiştir. Her iki takımın performanslarına baktığımızda ise, Union berlin’in performansı gayet iyi ve son derece muazzam. Ligdeki pozisyonunda, iç sahada Sandhausen, mağlubiyeti fazla olmayan bir takım.

Union Berlin ise gayet istikrarlı ve galibiyete yakın bir takım. Taraf bahsi oynamak isterseniz, her iki takım içinde herhangi bir şike olmazsa Union berlin bu maçı kazanacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

maclarburda © 2017 Frontier Theme