Günün Maçları, 19 yaş altı avrupa şampiyonası

Norveç (U19) – Belarus (U19)

İki ülkenin genç oyuncuları karşı karşıya gelecekler. Daha önceden hiç karşılaşmamış ve ilk karşılaşmaları olacak. İki genç takımında maç performansları hemen hemen aynı ama Gol atmasını seviyorlar. İlk karşılaşma olduğu içinde, gol atmak heves olacaktır. 1,5 Üst gol oynayabilirsiniz.

İspanya (U19) – İngiltere (U19)

C gurubundaki En iyi takımlardan ikisi diyebiliriz, her iki takımın genç oyuncuları gayet kabiliyetli. Daha önceki karşılaşmalarında,  İngiltere  2 kere yenmiş, 1 kere berabere kalmıştır. Maç istatistiklerinde, 5 maçta,  2 Mağlubiyet, 3 galibiyet İngiltere’nin  3 Galibiyet, 1 beraberlik 1 mağlubiyet İspanya’nın. Ama maç istatistiklerine bakacak olursak, bu iki takımda, gol atma yollarında gayet çevik ve başarılı, hiç artraksiyon adrenalin yapmaya gerek yok, 1,5 üst oynamak mantıklıdır.
İsrail (U19) – Bosna Hersek (U19)

iki Genç takım daha önce karşılaşmamışlar,  ilk defa karşılaşıcak olan bu iki takımın oyuncuları, gayet istikrarlı. Her ikiside gruptan çıkmayı hedefliyen iki genç takım. Yalnız İsrail son maçlarında gayet iyi bir performans sergilemiş, ve sadece bulgaristan ile berabere kaldı. Son 4 maçta 10 gol attılar.  Bosna Hersek ise, hemen hemen ondan kalır yanı yok gibi ama, dikkatli olmakta fayda var çünkü, 4 maçta 8 gol attılar. Her iki takımın gol yolları akıyor 😉 bu nedenle daha önce karşılaşmadıkları için kendilerini ispat etmeye çalışacaklardır 1.5 üst banko diyorum.

Çek Cumh. (U19) – İskoçya (U19)
Çek Cumh.  sen sevidiğim takımlardandır, istikrarları ve oyuncuları istediklerinde gayet iyi bir futbol sergiliyorlar. Daha önec 1 kere karşılaşan ve 11 yıl sonra tekrar karşılaşıcak olan bu iki takım gruptan çıkma mücadelesi verecek. İskoçya son 2 maçında mağlubiyet elde ederken, Çek’ler ise Malubiyet ve galibiyet elde etti. Bu maçta kozlarını paylaşıcaklar. Maç istatisiklerine bakıldığında her iki takımında  ilk yarıdan gol yollarını kullanıldığını görüyoruz bu nedenle ilk yarı 0,5 üst ideal seçimdir.

2 Comments

Add a Comment
  1. tahminler güzel, takipdeyim 🙂

  2. geldimi bunlar 😉 bakmadım direk okudum hoşuma gitti yazılar, gayet keyifle ve zevkle takip edilecek bir blog 😉 buradan tahminler ile bir kupon yapicam 😉 bakalım şansımıza gelirse artık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

maclarburda © 2017 Frontier Theme