Günün Maçları, ingiltere 1.ligi

Bradford – Oxford

 

İngiltere 1.Ligi 2016/2017 Sezonu – 43. Haftasında iki güzel takım karşı karşıya gelmektedir. Bu iki takım kendi aralarında oynadığı maçlarda, son oynadıkları maçlarda  birinde alt birinde üst bitmiştir.Bradford City (2 Sakat, 0 Cezalı) Oxford United (4 Sakat, 0 Cezalı) oyuncuları bulunuyor ve dikkatli oynamak zorundalar. Sezonun bitmesine yakın her iki takımında galibiyete ihtiyacı var. Oxford bu maçı alırsa, Playoflara kalacak, Bradford zaten playoflarda 3 puanla rakiplerine fark atacak ve rahatlayacaktır. Oynadıkları Son maçlarda genellikle, karşılıklı goller ile sonuçlanana Oxford, kendi evinde güçlü olan Bradford karşısında biraz şansı az gibi. Zaten takım performanslarını göz önünde bulundurursak, Oxford’un performansı kendi kalitesine göre idare eder seviyesinde, Bradford ise, gayet iyi ve istikrarlı yani liderliğe oynuyor. Hiç riske girmeye gerek yok her iki takım arasında öyle aşırı gollü geçmemiş illegalden oynayacaklar, her iki takım defans yapacaktır ilk yarıları, bu nedenle, 2,5 alt ilk yarı güzel seçim olabilir.

 

Millwall – Northampton

 

Havanın 10 derece ve yağmurlu olması iki güzel takımı bir şekilde etkiler mi bilinmez. Ama şunu biliyoruz ki her iki takımda güçlü.  Millwall son zamanlarda kötü gidişatına dur demiş ve arka arkaya galibiyet ve beraberlikle takım dengede durmaya çalışmakta. Oynadıkları Son maçlarda karşı karşıya geldikleri maçlarda genelde millwall sürekli galip gelmiş. Zaten maç istatistiklerinde de görüldüğü gibi, Milwall’ın Northampton dan üstünlüğü var. Millwall (3 Sakat, 0 Cezalı)Northampton Town (3 Sakat, 0 Cezalı) oyuncularının olduğunu ve bu oyuncuların ilk 11 deki oyuncular olduğunu söyleyelim. Lig deki 43ncü hafta ve ligin bitmesine yakın Millwall 6ncı sıradayken, ve playoflara kalmaya çaba gösterirken,  Northampton Town 15nci sırada olması biraz gözleri ve favoriyi Millwall’e çeviriyor. Tabi ki Millwall yendiği taktirde puanını 70 yapacak ve playofflara kalmayı garantileyecek. Millwall sakat oyuncularına rağmen, bu maçı galip olarak kazanacaktır.

1 Comment

Add a Comment
  1. verdiğiniz iki maça’da yükli girdim 😉 harikasınız tahminleriniz tutuyor, takipdeyim herzaman sık kullanılanlara ekledim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

maclarburda © 2017 Frontier Theme