Günün maçları İst. Başakşehir – Galatasaray

Spor Toto Süper Lig 2016/2017 Sezonu – 27. Haftasında iki güzel Türk takımı karşı karşıya geliyor, ve her ikisinde performansları iyi denecek seviyede. Sezonun bitmesine az bir süre kala, Medipol, 2nciliğini Galatasaray ise, sıralamasını yükseltmeye çalışacaktır. Her iki takımda da Medipol Başakşehir (3 Sakat, 0 Cezalı) Galatasaray (3 Sakat, 0 Cezalı) oyuncuları bulunuyor. Son maç istatistiklerinde, hemen hemen bir nevze eşit olarak görünüyorlar ama Medipol bu maçta yenilecek bir takıma benzemiyor diyebiliriz, güçlü bir defansları ve sağlam orta sahaları var. Tabi Galatasaray’da aynı şekilde oyunculara sahip.

Son durumlardaki maçlardan dolayı performansları  son derede iyi olan Medipol Galataray karşısında nasıl bir oyun sergileyecek. Medipol’de sarı kart cezalısı Emre Belezoğlu’ nunn sakatlığı  var idi, tabi bu sakatlık nedeni ile oynamaz diye düşünüyorken, hafif sakatlığı nedeni ile ilk 11 de yerini alması bekleniyor, ve Doka bu maçta oynamayacak.

Her iki takım içinde zorlu bir mücadele olacağı kesin, bir takım puan durumunu korumak istiyor diğeri ise puan alıp, yükselmek Her iki takım içinde taraf bahsi yerine 0.5 üstü oynamak mantıklıdır.

1 Comment

Add a Comment
  1. Başak şehir güçlü bir takım zaten yendi 🙂 yeni tahminler bekliyoruz admin 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

maclarburda © 2017 Frontier Theme