Günün maçları, Kasımpaşa – Konyaspor

Ziraat Türkiye Kupası Finaller Yarı Finalinde ilk maç olarak Kasimpaşa ve Konyaspor karşı karşıya gelmekte. Kasımpaşa (1 Sakat, 0 Cezalı) Atiker Konyaspor (2 Sakat, 0 Cezalı) oyuncuları bulunmakta. Karşılıklı oynadıkları maçlarda, hemen hemen hepsinde 1.5 üstü gol ve son 2 maçta karşılıklı gol olmuştur. Maç istatistiklerine bakıp bir şey söylememiz gerekirse, son 5 maçta, 1 galibiyet 3 beraberlik, 1 mağlubiyet almış Kasımpaşa.

Atiker ise, 3 galibiyet, 1 beraberlik 1 mağlubiyet ile birazda olsa Kasımpaşa’dan biraz üstün durumda. Her iki takım içinde ilk maç olduğu için, orta halli yani orta sahada geçer gibi. Recep Tayyip Erdoğan  stadında oynanacak olan karşılaşmayı hakem olarak Ümit Öztürk, Serkan Olguncan, Osman Gökhan Bilir yönetecek. Atiket konyaspor Galibiyete biraz yakın oynadıkları son maçlarda performansları ve, takımın taktiksel olarak güçlü olması da cabası.

Bu maç için zorluk derecesi yüksektir, ama yine de taraf bahsi yerine oynamak istiyorsanız, ilk yarı 2,5 alt oynamak mantıklıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

maclarburda © 2017 Frontier Theme