Günün maçları, Sassuolo – Napoli

Günün maçlarında, Sassuolo – Napoli ile karşınızdayız. İtalya Seri A liginde iki güzel takım karşı karşıya gelmektedir. Napoli, 3ncü sırada, Sassuolo ise 14 ncü sırada yer almaktadır.

Ligin 33ncü haftası olduğundan bitti bitecek son demleri. Son zamanlarda her iki takımın performanslarını göz önünde bulundurursak, Napoli’nin performansı,Sassuolo ya göre biraz iyi. Sassuolo (2 Sakat, 2 Cezalı)Napoli (1 Sakat, 0 Cezalı) oyuncularının sakat ve cezalı olduğunu bilmek gerekir. Son oynadıkları karşılıklı maçlarda, karşılıklı gol olmuş, napoli galibiyet elde etmiş, Sassuolo galibiyet elde etmiş. Yani şu varki her iki takım içinde her skor ve her gol kendilerine avantaj sağlayacaktır.

Son Maç istatistiklerinde, son 5 maç istatistiğini aldığımızda söyle bir istatistik söylememiz mümkün:
Sassuolo: son 5 maçta 3 Mağlubiyet, 1 beraberlik 1 Galibiyet ile, toplamda 5 maçta 5 GOL atmış, kendi kalesinde ise, 8 gol yemiş ve, karşılıklı goller ile bitirmiş maçları.
Napoli ise, son 5 maçta, 1 beraberlik 4 galibiyet elde etmiş , toplamda 5 maçta 13 gol atmış, kalesinde ise 5 gol bulmuştur.
Sakat oyuncularınında bulunduğu sassuolo bu maçta zorlu bir mücadele içerisine girecektir. Aslında Napoli alır, ama bu maçta ne yapacakları belli olmuyor. Gerçi Napoli bu maı alırsa 3 puanla, ikinci sıraya geçicek. Tabi puan farklı ile bu maçı affetmez diyeceğiz. İllegalden oynayanlar 1,5 üst oynasınlar gelme ihtimali yüksektir. Zaten havanında  15 derece Parçalı bulutlu olması Napoli’ya yarıyacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

maclarburda © 2017 Frontier Theme