Salı Günün Maçları, İNGİLTERE KONFERANS LİGİ

 

21.03.2017 Salı – İNGİLTERE KONFERANS LİGİ

Aldershot – Dagenham & Red    

İngiltere Konferans Ligi 2016/2017 Sezonu – 39. Haftasında Aldershot – Dagenham & Red karşı karşıya gelecek. bu ik i takım karşı karşıya geldikleri maçlarda genellikle, 2.5 ve 0-1 gol ile bitirmişler. Son maçlarında   Dagenham 1 sıfır almıştır. Lig’ki puan durumlarına bakacak olursak, Dagenham 4 ncü, Aldershot ise 7 cidir. Ama şunuda göz önünde bulundurmak lazım Dagenham, 4 de, play oflara kalmak için mücadele ediyor. AlderShot yense bile averaj ile playoflara şimdilik kalamıyor.
Aldershot Town (0 Sakat, 1 Cezalı) adet oyuncusu var.  Son oynadıkları maçlarda,  iki takımda gol atma kabiliyeti var. Ama bu maça x2 çifte şans yada, ilk yarı 0 oynanabilir.

Barrow – Wrexham

İngiltere Konferans Liginde Barrow ve Wrexham karşı karşıya geliyor  bu iki takım geldikleri karşılaşmalarda bazen çok gollü bazende alt bitiriyorlar. ama 1.5 üstü kesinlikle oluyor. Barrow (0 Sakat, 1 Cezalı) oyuncusu var. Wrexham ise sakat oyuncusu yok full kadro çıkıcaklar sahaya. Sıralamalarda ise, ligde durumu orta halli, Barrow 8 de, Wrexham ise 10ncu sırada. Son maçlarına bakarak bir şeyler ortaya çıkarmaya çalışsak, son 3 maçı ele alırsak, Barrow 2 galibiyet 1 mağlubiyet. Wrexham ise, 2 Mağlubiyet 1 galibiyet.. Hemen hemen orta halli eşit sayılırlar, Havanında yağmurlu olduğunu unutmayın Sakat oyuncuları fazla yok. Ama Barrow un alma durumu olabilir çünkü Averajı zaten yüksek, bu maçta 3 puan alırlarsa,  Playoflara yaklaşacaklar.
1x Çifte şans oynanır yada risk için 1.

Boreham Wood – Lincoln

Ligin birincisi ve, 11 nci sırada takım karşılaşıyor. Her iki takımın sakat oyuncuları yok, yalnız karşı karşıya geldikleri bütün maçlarda Lincoln almış durumda, deplasmanda yada kendi sahasında fark etmemiş. Son maç istatistiklerinde, Boreham, pek iyi değil. Ama Lincoln de, son maçlarında yenilmiş. Zaten yenildiği takımlar kendi ligindeki değil. Sakat oyuncularının bulunmaması ve,  Lincoln bu maçı verirse, üst lige çıkamayacağı için, direk maç sonucu 2 diyebiliriz.

Braintree – Woking

Ligde pek performans gösteremeyen iki takım diyeceğim ama lig sıralamalarına baktığımız da hiç mi performans göstermemiş diyebilirsiniz. Woking, ligde 21 nci sırada ve düşme tehlikesinde. Zaten ligde bitti bitecek adamlar bir şeyi sallamıyor sanırsam. Braintree ise, 17 nci sırada, ligde kalmayı hedefleyen bir takım. Sakat oyuncuları olmaması iyi. karşılaştıkları maçlarda,  gol atıyorlar ve gol yiyorlar. Hatta ilk yarıdan 0,5 üstü bile oluyor. Son maçlardaki istatistiklerine bakarak birşey söylemek gerekirse,  bu iki takım ne yapacağı belli olmuyor, ama son, maçların hepsinde Woking ilk yarı 0  bitirmiş. buda demek oluyor ki, adamlar sırf defans yapıyor. Ligdeki durumu kötü olan Woking defans yapmaya çalışacaktır. İlk yarı 0 Güzel bir tahmin olabilir.

Chester – Macclesfield

Havanın 5 derece yağmurlu olması sizleri yanıltmasın, bu iki takım karşılaştıkları her maçta en az 1 gol atmışlar, genellikle 2015 den sonrasında, 2,5 alt olarak bitirilen maçlarda, sevinen taraf bi chester birde Macclesfield. Bu iki takım bir nevi kanka. Ligde her iki takımda iyi gibi ama, Chester düşme tehlikesinde, Macclesfield 9ncu. Chester ise 15 inci. Berabere kalsalar bile,  1 sayı alacaklar buda ikisinde yetecektir. 2.5 alt ideal seçimdir.

4 Comments

Add a Comment
 1. usta güven oranın nedir bi de günlük maçları bana mail olarak bildirir misin

  1. Maçlar tahmin üzerinedir, genellikle tutturma oranımız %78 oranındadır.Verdiğimiz tahminlere oynayıp oynamamak, sizin elinizde

 2. games like cookie clicker,

  Amazing! Thіs blog looks exaсtly like my oold one!
  It’son a ttally dіfferent topic bᥙt it Һas pretty mսch
  thе same pagе latout and design. Gгeat choice off colors!

 3. Sprinter Unblocked Game

  Awesome! Itss genuinely amazing paragraph, Ι һave
  got much cⅼear idea abοut from thіs post.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

maclarburda © 2017 Frontier Theme