ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI – İst. Başakşehir – Fenerbahçe

Ziraat Türkiye Kupası Finaller Yarı Final – 1. Maçında iki ligin güçlü takımı karşı karşıya geliyor. Bir tarafta son günlerde şansı yüzüne gülen Fenerbahçe, bir tarafta  BaşakŞehir. Ziraat Türkiye kupası için iki zor bir mücadele  olacağı kesin. Karşılıklı oynadıkları maçlarda sürekli 0,5 üstü bitmiş olan her iki takımın performansları olağan üstü. Tabi Fenerbahçe’nin performansı ligin başında düşüktü ama sonrada gayet iyi bir şekilde ilerliyor. Sın Maç istatistiklerine bakarak birşeyler söylemek gerekirse, Medipol, gayet güçlü, tabi Fenerbahçe’ninde ondan arta kalır bir yanı yoktur. Her iki Takım’da ligde gayet güçlüler ve rakiplerine kök söktürüyorlar. Fenerbahçe’nin son maçlarda aldığı, galibiyet takımını ve, taraftarlarını sevindirmiş olmalı. Bu maça moral olarak iyi ve performans olarak güçlü bir kadro ile çıkacaklar kesin.

Medipol Başakşehir (2 Sakat, 3 Cezalı)Fenerbahçe (2 Sakat, 0 Cezalı) oyuncuları olduğunu bilmemiz gerek ki zaten bu maçta sakat oyuncular olmadı mı olmazı gibi bir şey. Fenerbahçe son zamanlarda aldığı galibiyetler  ile bu maça odaklanmış gibi görünse de Başakşehir küçümsenecek bir takım değil.

Zaten Başakşehir de, Volkan BABACAN, Yalçın AYHAN, Ufuk CEYLAN, tedbirli olarak, Futbol Disiplin kuruluna sevk edildiği için bu maçta oynamayacaklar. Bu sayede Fenerbahçe karşısında  ne yapacaklarını ve nasıl bir taktik uygulayacaklarını bilmek mümkün değil. Ve Başahşehir kalesini  1995 doğumlu Furkan Çakır’ın koruyacağını da söyleyelim çünkü, Fenerbahçe şans icabı yine yenecektir. ama 0,5 üstü güzel bir tahmin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

maclarburda © 2017 Frontier Theme